Albaania

Legendaarne Albaania: reis ilüüriate maale

Reis Albaaniasse on alati unustamatu kogemus, rikkalik kultuur ja võimalus sukelduda iidsete tsivilisatsioonide ajalukku. Puhkus Albaanias tähendab kauneid randu, sooja Joonia merd ja jalutuskäike mööda ajaloolisi paiku. Kas oled valmis uueks seikluseks?

 

Puhkus Albaanias: kuhu minna ja mida näha

Loomulikult unistab iga Albaaniasse saabuv turist suurepärasest rannapuhkusest. Kuid harva piirdub reis vaid liivaranna ja päevitamisega. Peaaegu iga riigikülastaja teeb põnevaid ekskursioone, et külastada iidset linna Berat, mida ümbritsevad iidsed linnused ja kultuuripärand. Unesco maailmapärandisse kuuluv majesteetlik Gjirokastra linn oma ainulaadse arhitektuuri ja kivimajadega ei saa jätta vahele. Ja muidugi on oluline külastada Apollonia iidse iidse linnuse varemed ja majesteetlik Rojafa loss, mis on riigi jaoks ajaloolise tähtsusega.

 

Kultuuri- ja ajaloohuvilised turistid tulevad Albaaniasse ka erinevate arheoloogiliste paikade külastamiseks. Nad võivad tunda iidsete tsivilisatsioonide suurust ja antiiksust, külastades Butrinta iidse linna varemed ja Apollonia arheoloogiaparki, kus saab näha hästi säilinud iidseid teatreid, templeid ja foorumeid.

 

Loodushuvilised tulevad Albaaniasse, et nautida imelist loodusmaastikku ning võimalusi matkamiseks ja jalgrattasõiduks. Albaania mäed pakuvad kauneid radu ja panoraamvaateid, eriti Lura rahvuspargis. Populaarne vabaõhutegevuse sihtkoht on ka Vjosa jõgi, mis meelitab raftinguhuvilisi.

Puhkus Albaanias 2023. aastal: gurmaanide valik

Gurmaanid saavad nautida suurepärast kohalikku kööki. Seal on mitmesuguseid liha- ja kalaroogi, värskeid puu- ja köögivilju ning maitsvaid juustusid ja oliive. Albaania traditsioonilisi roogasid, nagu tava kosovare ja baklažaanid õlis, tuleb kindlasti proovida.

Reisige Albaaniasse koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga.

Kui plaanid reisi Albaaniasse, võid reisida koos meiega. Aitame valida sobiva reisi, huvitavad ekskursioonid ja vastame kõigile reisikorraldustele. Me hoolitseme lennu, hotelli ja lennujaamatranspordi broneerimise eest. Nautige oma reisi legendaarsesse Albaaniasse, jumalate ja kaunite maastike maale. Juhtivate reisikorraldajate ekskursioonid on saadaval meie kodulehel.

Itaka

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.