Teenused

Pakume Teile võimaluse säästa lõpmatutele internetiotsingutele kuluvat aega, kasutades meie büroo teenuseid.

Eesti reisikorraldajate reiside edasimüük

Oleme akrediteeritud reisibüroo, mis tegeleb Novatoursi, Coral Traveli, Tez Touri, LUXexpress, JoinUP. 

Reisi maksumus jääb Teile samaks nagu reisikorraldajalt otse ostes. Meie eeliseks on see, et valime kõigi reisikorraldajate hulgast sobivama, pakkudes Teile parima hinnaga valmislahendust.

Lennupiletite broneerimine

Broneerime lennupileteid sihtkohtadesse üle kogu maailma. Valime Teie eelistuste põhjal sobivaima variandi: näiteks konkreetne lennufirma, minimaalne lendudevaheline aeg, pagasiga või ilma, ökonoom-, äri- või esimene klass jne. Registreerime Teid lennule ning toetame lennupiletite muutmisel. Ja seda kõike vaid väikse teenustasu eest!

Hotellide broneerimine üle kogu maailmaa!

Broneerime hotelle üle kogu maailma 50 protsendil juhtudest soodsamalt kui teised broneerimissaidid! Miks? Teeme koostööd suurimate ja kuulsaimate teenusepakkujatega, kes teostavad väga suurtes kogustes broneeringuid, seega on nende hinnad madalamad. See teenus on täiesti tasuta!

Individuaal või grupitransfeeride broneerimine!

Pakume transfeeriteenuseid lennujaamast hotelli ja tagasi. Koostöö suurte ja usaldusväärsete teenusepakkujatega.

Tervise- ja reisitõrkekindlustuse teenused

Korraldame reisikindlustuse. Kindlustus võib hõlmata järgmist: tervisekindlustus, meditsiinilised ja transpordikulud; reisi katkemine; pagasikaitse; spordireiside ja ohtlike tegevuste lisakindlustus

Meie kindlustusteenus on tasuta! Kindlustuse maksumus on sama, mis kindlustusseltsil. Meie kindlustuspartnerid on BTA Baltic Insurance Company, Balta kindlustus, Inges kindlustus.