AÜE

AÜE kohta

Araabia Ühendemiraadid — rabav koht puhkamiseks üksi, sõpradega, perega või koos armastatud inimesega. Siin on imeliselt hubased hotellid, puhtaimad rannad, arenenud taristu ja kõik see turistide maksimaalseks mugavuseks.

Kasulik info riigist

Araabia Ühendemiraatide kõige populaarsemad turismikohad on Dubai, Sharjah ja Abu-Dabi. Kõikjal on nii konkreetsele hotellile kuuluvad erarannad, kui ka avatud linnarannad, kus võivad käia kõik soovijad. Enamus nendest on puhtad, hooldatud ja mugavad isegi väikelastele. Dubai puhkuseks kahele või lastega perele sobivad ideaalselt Jumeirah Open Beach, Marina Beach, Kite Beach tasuta rannad, Sharjahis – Corniche Beach ja Аl Khan Beach, Abu-Dabis puhkamiseks oleks kõige kohasem valida Saadijat saar.

Kindlasti maitske kohalikke delikatesse: hailiha, magusaid nuudleid, vürtsikat hautatud lambaliha ja traditsioonilisi sõõrikuid lukaimat. Sharjah emiraadis on alkohol keelatud, sestap valivad siin puhkuse lastega pered ja tervet eluviisi hindavad. Riigi ülejäänud regioonides võib alkoholi osta eraldi baarides ja restoranides.

Puhkust Araabia Ühendemiraatides oleks kõige kohasem planeerida ajavahemikus oktoobrist aprillini: sel hooajal on siin kõige hubasem kliima – 25-35 kraadi. Suviti on siin liialt palav, termomeetrisammas kipub ületama 40 kraadi piiri. Samas on aga just juulis puhkus Dubais kõige madalamate hindadega, samuti võib leida kasulikke pakkumisi ka mai kuuks.

Arvutades kokku, palju maksab puhkus Dubais, tuleb silmas pidada mitte ainult tuusiku hinda, kindlasti tuleb raha tallele panna ka shoppamiseks. Siin asuvad kuulsad hiiglasuured kaubanduskeskused, kus võib soetada brändi riideid, parfüümi, lastekaupu, olmetehnikat, samuti puhata ja kogu perega meelt lahutada. Taskukohasemad hinnad ja unikaalsed kohalikud tooted leiate turismikohtadest eemal asuvates väiksemates kauplustes ja poodides. Soovitame turul osta naturaalseid idamaiseid maiustusi ja kindlasti maitsta kardemoniga araabia kohvi.

Tour24 Reisibüroo OÜÜ pakub Dubai puhkust taskukohaste hindadega. Teeme koostööd vaid kontrolli läbinud eesti turismiagentuuridega, samuti pakume kasulikku cashbacki (raha tagastamise preemiaprogrammi) iga ostetud reisi eest.

Reisi hind Dubais puhkamiseks sõltub valitud hotellist ja konkreetsest toast, hooajast, puhkuse kestvusest, inimeste arvust. 2022/2023 .aasta Dubai puhkuse aktuaalsed hinnad on olemas meie kodulehel.

Dubai

Dubaist leiate puhtad avarad rannad ja sooja türkiissinise mere. Päike paistab siin 350 päeva aastas, mistõttu on turistide peamiseks puhkusetegevuseks mereäärne puhkus, kuigi Dubail on pakkuda palju laiemat valikut tegevusi. Aktiivse spordi armastajad saavad proovida erinevaid veespordivõimalusi: sukeldumine, allveeujumine ja merel paadiga kalastamine. Enamikel rannahotellidel on tennise- ja squashi väljakud ning tervise- ja mereteraapia keskused. Samuti asuvad siin rahvusvaheliste meistrivõistluste nõuetele vastavad ainulaadsed golfiväljakud, mistõttu kutsutakse linna Lähis-Ida spordipealinnaks. Need, kes igatsevad talispordialasid, võivad valida jäähalli või sisehallis suusatamise.

Novatours, Coral Travel, Tez Tour

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.