MEIST

TOUR24 pakub kõigi Eesti reisioperaatorite reisipakette. Nende pakutavaid hotelle kontrollivad meie töötajad ja me oleme valmis leidma igale kliendile parima variandi.

Mida me pakume

TOUR24 pakub võimalust:

Meie pakkumiste geograafia on täielikult kooskõlas teie eelistustega. Me arendame ka üritusturismi, aidates inimestel olla maailma kõige huvitavamate sündmuste keskel.

Miks on tuuri ostmine kasumlik

Osa eestlasi usub, et iseseisvalt reisi korraldada on odavam kui reis osta. Tegelikult sõltub kõik sihtkohast. Näiteks Tuneesiasse reisida on parem täispaketiga. Barcelonaga tutvumiseks on soodsam osta reis Costa del Maresmele ja seada end sisse liivaranna äärde. Siit vajalikku linna on vaid pooletunnine sõit.

 

Jõuda eramuuseumi, suletud riikidesse ja linnadesse või muuta oma puhkus põnevaks seikluseks on võimalik ainult reisibüroo abil. Teeme koostööd operaatoritega, kes koostavad turistidele eksklusiivseid reisiprogramme.

Professionaalsus

TOUR24 on uhke oma töötajate üle. Kõigil meie mänedžeridel on aastatepikkune töökogemus turismitööstuses. Reaalse olukorraga kursis olemiseks täiendavad nad end pidevalt kvalifikatsiooni tõstmise kursustel. Firma töötajad on valmis kliente igal ajal aitama ja annavad endast parima, et nende soove täita.

Meie eelised

TOUR24 meeskonnal on üle 22-aastane turismitöö kogemus. Selle aja jooksul oleme käinud kümnetel erinevate reisioperaatorite inforeisidel. Oleme näinud oma silmaga kõiki Eesti operaatorite hotelle ja kuurorte, uurinud põhjalikult turistide teenindamise tingimusi. TOUR24 süstematiseerib puhkuselt naasnud klientide arvustusi järgmistel teemadel:

Oma tegevusaastate jooksul oleme uurinud tuhandete puhkajate arvamusi. Paljud neist on saanud meie firma püsiklientideks. Neile avaldab muljet meie soov mitte ainult väärt puhkus korraldada, vaid ka reisi valimise ja vormistamise protsess ise, tahe teha see lihtsaks ja kergeks. Meiega tasub reisida, sest me:

Otsekontaktid välisfirmadega võimaldavad meil luua eksklusiivseid pakkumisi, müüa klientidele viimase hetke pakkumisi madalate hindadega. Reisibüroo TOUR24 tähendab professionaalsust, usaldusväärsust ja ausust. Usume, et klient peaks puhkama mitte ainult reisi ajal, vaid ka kauaoodatud puhkusega seotud reisi valimise ja kõigi küsimuste lahendamise protsessis.

Garantii

100% õiglase hinna garantii

24/7 tugi

Isiklik teenindus

Kuidas meie kodulehel reisi otsida

Reisi otsingu protseduur on äärmiselt lihtne. Selleks peate täitma küsitlusvormi meie kodulehel.

Me valime välja teile sobivaima reisi. Kõiki muid küsimusi saate meie töötajatele esitada telefonitsi või kirjutades e-aadressil info@tour24.ee. Oleme 24 tundi ööpäevas klientidega ühenduses, ei jäta neid pärast reisi ostu maha ja oleme alati valmis tõhusat tuge pakkuma.

Meie partnerid