Kanaari saared

Kanaari saarte hokta

Puhkus Kanaari saartel on kõigi nende unistus, kes armastavad rahulikku rannapuhkust kaunis kohas ja suurepärase teenindusega. See paradiislik nurgake kuulub Hispaaniale: Kanaari saared (seitse suurt ja mitu väikest saart kogupindalaga umbes 7,5 tuhat ruutkilomeetrit) on selle riigi autonoomne provints, ehkki asuvad sellest enam kui 1000 kilomeetri kaugusel, lähemal Atlandi ookeani Aafrika rannikule.

 

Kuid siinne kliima ei sarnane sugugi Aafrika omale! Kanaari saartel saab puhkust nautida nii jaanuaris kui ka juulis ja hooajavälisel ajal: siin on aastaringselt meeldiv õhu- ja veetemperatuur ilma kurnava palavuse ja külmade tuulteta.

Legendi järgi peetakse Kanaari saari Atlantise – imepärase meresügavusse vajunud maa – allesjäänud osaks. Need saared on vulkaanilise iseloomuga, loodus on siin väga maaliline: majesteetlikud mäed ja salapärased kurud, puhtaim taevassinine vesi ja kõige õrnem valge liiv, troopilised ja subtroopilised metsad vapustavalt ilusa taimestikuga. Külastage kindlasti Teide vulkaani hõlmavat rahvusparki!

Lisaks looduse ilule tähendab Kanaari saartel puhkamine mugavust, turvalisust ja mitmekesisust. Turismitaristu on siin väga arenenud. Kanaari saarte populaarseimad puhkusekohad on Tenerife, Lanzarote ja Fuerteventura saared. Siin saab valida hotelli vaikseks perepuhkuseks, mesinädalareisiks või lõbusaks meelelahutuseks sõpradega. Siin meeldib ka surfaritele: Tenerifel El Medano linnakese juures leiavad oma laine nii professionaalid kui ka algajad. Ajaloo- ja arhitektuurihuvilisi ootavad ekskursioonid 15.-16. sajandil ehitatud Patuta Eostamise kiriku ja Santa Iglesia katedraali juurde. 

Kanaari saartel puhkamise hind sõltub valitud hotellist, viibimise kestusest, toas olevate inimeste arvust. Puhkamist Kanaari saartel ei saa nimetada odavaks, kuid igal hooajal võite leida soodsaid viimase hetke pakkumisi.

 

Tour24 Reisibüroo OÜ pakub valmisreise: puhkus Kanaari saartel koos konkurentsivõimelise hinnaga lennuga. Teeme koostööd ainult usaldusväärsete Eesti reisikorraldajatega. Tenerifel või mis tahes muul Kanaari saarel puhkamise 2021. aastal kehtivaid hindu vaadake meie kodulehelt.

Tenerife

Tenerifet kutsutakse sageli igavese kevade saareks. Soe ja mahe kliima meelitab siia aastaringselt puhkajaid kogu maailmast. Saare esimeste asukate guantšide keeles tähendas Tenerife „lumist mäge“. See nimi on antud võrratult ilusale looduse ausambale – Teide vulkaanile, mis asetseb saare keskel. 20 kilomeetrise läbimõõduga 3718 m kõrgune hiiglaslik tulemägi on Hispaania kõrgeim mäetipp, mida külastab rohkelt turiste. Vulkaan jagab saare kliima kaheks: põhjas on niiske ja lopsaka taimestikuga osa, edelasse jääb päikeseline ja kuiv piirkond.

Novatours, Coral Travel, Tez Tour

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.