Montenegro

Särav Montenegro: puhkus igale maitsele

Montenegro on väike Balkani riik, mis on justkui loodud turismi jaoks. Kuigi tervet riiki saaks läbi sõita ühe päevaga, ei tähenda see, et sellest piisaks kohaliku kultuuri, traditsioonide ja vaatamisväärsustega tutvumiseks. Naudi täiuslikku puhkust – osta 10-päevane reis Montenegrosse, kingi endale unustamatu seiklus!

Särav Montenegro: puhkus mägedes ja mere ääres

Turismimaailmas on selle väikese riigi kohta palju stereotüüpseid arvamusi. Räägitakse, et Montenegro puhkusepaketid on populaarsed vanema põlvkonna seas, sest siin on väga vaikne, rahulik ja kõik etteaimatav. On ka vastupidine arvamus – ööklubide fännidele polegi paremat paika. Tegelikult üllatab puhkus Montenegros 2021. aastal nagu alati oma mitmekesisuse ja universaalsusega – isegi kõige nõudlikum inimene leiab endale Montenegros sobivat paika.

Mida Montenegros vaadata

Kõige populaarsem sihtkoht on Aadria mere rannik. Paljud reisikorraldajad pakuvad 2021. aastal Montenegrosse „kõik hinnas“ puhkusepakette. Riigis on üle saja hästi varustatud ja hoolitsetud randa, mille lähedale on ehitatud kaasaegseid hotelle. Pealegi saavad turistid valida, kas võtta hotell kiviklibuse, liivase või kivise ranna äärde või peatuda hoopis mõnusas, võõra pilgu eest varjatud lahe ääres. Kõige populaarsemad rannad on Pearl Beach, Veliki Pijesak ja Budva Riviera.

 

Kas sulle meeldivad vaatamisväärsused? Siis peaksid kindlasti külastama Püha Georgi saart ja Cetinje (Cetisnki) kloostrit ning kristlikku pühapaika Ostrogi kloostrit. Mäeturismi harrastajad saavad väisata Durmitori rahvusparki ja kaotada pea suurepärast maastikku imetledes. Või minna üle Tara jõe asuva Đurđevića silla ja ronida Bobotov-Kuki mäetippu.

Puhkus Montenegros 2022: maitsev Balkani köök ja stiilsed ööklubid

Sõit ükskõik millisesse maailma riiki lubab huvitavat tutvust rahvusköögiga ja Montenegro puhul on see tõeline hõrgutava toidu festival. Montenegrolased küpsetavad jumalikult liha, valmistavad suurepäraselt lambaliha ja keedavad ainulaadset chorba’t (nuudli- ja lihasupp). Kindlasti pakutakse kõikjal juustu, juuakse aromaatset veini ja küpsetatakse magusaid pannkooke.

Puhkus Montenegros võib olla ka öine. Kohalikes ööklubides võib näha maailmakuulsaid muusikuid ja DJ-sid, kelle nakatavate rütmide järgi tantsivad noored kogu Euroopast. Kõige populaarsemad klubid on Trokadero, O’Sheas ja Miami.

Vii oma unistused Montenegrost täide. Kogu info sealse puhkuse kohta leiad Tour24 Reisibüroo OÜ ´i kodulehelt. Meie müügijuht aitab sul välja valida sobivaima reisi ja panna kokku huvitava ekskursioonikava. Kingi endale täisväärtuslik puhkus.

Tivat

Tivat asub Kotori lahe südames. See on kõige noorem linn Boka regioonis, mis köidab turiste meelelahutuse rohkusega. Kuivõrd siia ulatub lennujaama ja jahiomanike meelispaiga Porto Montenegro melu, köidab kuurort suvehooajal tõesti paljusid puhkajaid. Tähelepanuväärsemad kohalike turismiobjektide hulgas on lillede saar Ostrvo Cvijeća, autentne puuküla Gornja Lastvos, Püha Nikolause saar ja kuulus rand Plavi Horizonti. Kuurordis toimuvad olulised ja populaarsed kultuurisündmused, näiteks Bokeljska olümpiaad ja suvefestival Letnje Feste.

Novatours, Join Up, Coral Travel

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.