Dominikaani Vabariik

Põnev Dominikaani Vabariik: reis palmidega ääristatud randade maale

Reis Dominikaani Vabariiki tähendab alati säravat päikest, ainulaadset loodust ja võimalust sukelduda kohalikku kultuuri. Puhkus Dominikaani Vabariigis on lumivalged liivarannad, Kariibi mere soe vesi ja jalutuskäigud läbi imeliste koloniaal linnad. Kas oled valmis uueks seikluseks?

Puhkus Dominikaani Vabariigis: kuhu minna ja mida vaadata

Loomulikult unistab iga turist, kes ostab reisi Dominikaani Vabariiki, unistab unustamatust rannapuhkusest. Kuid harva piirdub see vaid kuurortkompleksi piirides viibimisega. Peaaegu iga külastaja läheb põnevatele ekskursioonidele: Santo Domingo ja Santiago iidsed linnad, samuti Maravilla salapärased grotid ja Damajagua juga. Külastate Dominikaani Vabariiki ja ei näe majesteetlikku Cordillera Centrali? See on suurepärane võimalus sukelduda kaunisse loodusesse ja nautida vapustavaid panoraamvaateid.

 

Turistid, kes on huvitatud vabaõhuüritustest, tulevad Dominikaani Vabariiki surfama. Kariibi mere erilised lained meelitavad selle spordiala juurde nii professionaale kui ka algajaid. Populaarsed surfikohad on Cabarete, Puerto Platas ja Las Terrenase rannad. Ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda ookeani vette ja kogeda vaba sõidu põnevust.

Puhkus Dominikaani Vabariigis 2023: kulinaarsed võtted

Dominikaani Vabariigi kohalik köök on gurmaanide paradiis. Saate nautida erinevaid mereande, värskeid puuvilju ja eksootilisi vürtse. Kindlasti proovige peenemaid kalaroogi, nagu mofongo ja asopao, ning nautige kuulsa Dominikaani kohvi maitset. Ja kohalikud maiustused, nagu pastel ja turrón, ajavad teid hulluks.

 

Reisige Dominikaani Vabariiki koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga.

Kui soovite reisida Dominikaani Vabariiki, siis saate seda teha koos meiega. Aitame valida sobiva reisi, koostame huvitava ekskursiooniprogrammi ja hoolitseme kõigi reisiga seotud küsimuste eest. Me hoolitseme teie lennu, hotellibroneeringu ja lennujaamatranspordi eest. Nautige põnevat reisi Dominikaani Vabariiki, igavese suve ja rikkaliku kultuuri maale. Meie veebilehelt leiate ekskursioonid parimatelt reisikorraldajatelt.

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.