Indoneesia

Maaliline Indoneesia: puhkus Balil

Imeline Indoneesia asub Kagu-Aasias kahe suure,Vaikse ja India, ookeani vahel. Saarestikku kuulub üle 13 tuhande saare ning riigi kogupindala on 1,9 miljonit ruutkilomeetrit. Maailma suurim saareriik köidab kogu maailma turistide tähelepanu, meelitades reisijaid troopilise kliima, puhtade liivarandade ja ainulaadse kohaliku koloriidiga.

Värvikas Indoneesia: puhkus eksootika armastajatele

„Tuhande saare riigis“ valitseb ekvatoriaal-troopiline kliima, millel on kaks aastaaega – kuiv, mis kestab aprillist oktoobrini, ja niiske, novembrist märtsini. Hoolimata sellest, et veetemperatuur püsib aastaringselt +25-30, peetakse Indoneesias puhkamiseks kõige mugavamaks kuiva hooaega. Siia võib tulla ka talvel, kuid siis tuleks olla valmis troopilisteks paduvihmadeks ja tormideks.

 

Indoneesia eripäraks on paljude erinevate etniliste rühmade (366) esindatus ja usuvabadus ning seda hoolimata moslemi elanikkonna ülekaalust. Saartel on palju religioosseid hooneid, mida külastavad alati ka uudishimulikud turistid. Külastades kohalikke templeid tasub end reeglitega kurssi viia, et mitte rikkuda traditsioone.

Bali: kõige tuntum Indoneesia saar

Vaatamata tuhandetele väikestele ja suurtele saartele on just muinasjutuline Bali turistide seas kõige populaarsem. Kohalike legendide kohaselt valisid kunagi selle taevaliku paiga jumalad, mistõttu oli see pikka aega külastamiseks suletud. Siiani on saare territooriumil ligi 20 tuhat valdavalt hindu templit ja paleed.

Mida lisaks ekskursioonidele ja rannapuhkusele saab Indoneesias veel ette võtta

Bali reis võetakse ette selleks, et nautida puhkust luksuslikel randadel (nt Bali Tanjung Benoa või Bali Nusa Dua Beach), kuid mida teha, kui turistile on päevitamine juba igavaks muutunud? Sel juhul saab tegelda surfi või sukeldumisega, kuna siin töötab väga palju sukeldumiskohti, mis hõlmavad praktiliselt kõiki algajatele ja professionaalidele mõeldud turismimarsruute.

Huvitavaks ajaveetmisvõimaluseks on meditatsioon ja jooga. Just Indoneesias tasuks seda proovida esimest korda tõeliste hindude valvsa juhendamise saatel. Noored eelistavad lõbutseda Legiani ja Sminyaki linnaosades, kus asuvad parimad meelelahutusasutused ja ööklubid. Kas teile meeldib shopping? Sajad juveliirid, kudujad ja puusepad müüvad turul oma töid. Neilt saab osta suurepäraseid suveniire oma sugulastele. Minna Indoneesiaase saate aga kohe. Leidke Tour24 kodulehel endale sobiv tuur, võtke meiega ühendust ja broneerige reisipakett Balile. Bali spa ja Bali resport spa puhkuseks leiame teile sobiva hotelli (nt Thalasso Bali), aitame teid küsimustes, mis puudutavat Bali viisat, ning võite olla kindel, et teil tuleb parim bali reis 2021.

Bali

Jumalate saar – Bali on on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. Maa, kultuur, päike ja meri toimivad siin suurepärases harmoonias. Saarele saabumise punktiks on Denpasar, just siit alustavad kõik külastajad oma puhkuse teekonda. Bali saarel on mitmeid erinevaid piirkondi, mida külastada ja avastada – moodne Seminyak, luksuslik Nusa Dua, alati rahvarohke Kuta, vaikne Sanur või “roheline” Ubud – lõõgastumine ja puhkuse nautimine siin saarel on kõikjal lihtne. Sajanditega täiustunud Indoneesia oma kaubamärk hinduism on märgatav kohalike elanike igapäevaelus ja kultuuris.

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.