Jordaania

Legendaarne Jordaania: reis Petra maale

Reis Jordaaniasse pakub ainulaadset võimalust sukelduda rikkalikku ajaloopärandisse ja kogeda iidsete tsivilisatsioonide hiilgust. Puhkus Jordaanias pakub maagilist kõrbe, majesteetlikke mägesid ja muljetavaldavaid arheoloogilisi leide. Kas olete valmis põnevaks seikluseks?

Puhkus Jordaanias: kuhu minna ja mida näha

Jordaania reisi tipphetkeks on loomulikult Petra, hämmastava iidse kaljusse raiutud linna külastamine. See hämmastav arhitektuurimälestis on üks maailma uutest seitsmest imestusest ja jätab igale külastajale unustamatu mulje. Lisaks Petrale võite külastada ka iidse Jerashi varemed, sukelduda Surnumere müütilisse atmosfääri või minna uurima iidset Keraki linnust.

 

Jordaania meelitab ka palverändureid kogu maailmast, kes soovivad külastada kristlaste jaoks pühasid paiku. Eriti muljetavaldavad on Moosese monument Neo mäel, kus Mooses olevat näinud tõotatud maad, ja Maarja allikas, kus Maarja olevat Jeesust supelnud. Jordaanias asuvad ka Ristija Johannese viibimisega seotud paigad, sealhulgas Jordani jõgi, kus ta ristis Jeesuse.

 

Loodushuvilised saavad nautida sukeldumist Punase mere veealuses maailmas Jordaania ranniku lähedal. Rikkalik mere bioloogiline mitmekesisus ja värvilised korallriffid teevad sukeldumisest Jordaanias unustamatu elamuse. Samuti on võimalus matkata mägedes ja kõrbetes, kus on midagi igale seiklejale.

Puhkused Jordaanias 2023: kulinaarsed naudingud

Jordaania toit on imeline kombinatsioon traditsioonilistest araabia ja Vahemere maitsetest. Nautida saab suurepäraseid hõrgutisi, nagu manakish (traditsioonilised tortillad ja täidised), mujadara (roog riisist ja läätsedest) ja lihapraad. Ärge unustage proovida lõhnavat piparmünditeed ja traditsioonilisi maiustusi, sealhulgas halwa ja baklava.

Reisige Jordaaniasse koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga.

Kui unistad Jordaaniasse minekust, saame aidata sul korraldada põneva reisi. Pakume erinevaid ekskursioone, sealhulgas ekskursioone, hotellibroneeringuid ja transporditeenuseid. Nautige reisi legendaarsesse Jordaaniasse, mis on rikas kultuuri- ja loodusvarade maa. Reisi- ja ekskursioonide üksikasjad on saadaval meie veebilehel parimate reisikorraldajate poolt.

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.