Maldiivid

Maldiivid: reis paradiisimaale

Reis Maldiividele on alati unustamatu kogemus, paradiisimaitse ja võimalus sukelduda muinasjutuliste saarte maailma. Maldiivid pakuvad valge liivaga randu, India ookeani sooja türkiissinist vett ja luksuslikke kuurorte. Kas olete valmis alustama seda hämmastavat seiklust?

Maldiivid: kuhu minna ja mida vaadata

Kui turist ostab reisi Maldiividele, unistab ta loomulikult rahulikust rannapuhkusest. Kuid sageli ei oota külastajad mitte ainult kauneid liivarandu, vaid ka põnevaid ekskursioone. Maldiividel saab snorgeldades uurida uskumatut veealust kuningriiki oma elujõuliste korallriffide ja mitmekesise mereelustikuga. Samuti tasub külastada kohalikke saari ning kogeda kohalikku kultuuri ja traditsioone.

 

Paljud puhkajad tulevad Maldiividele, et nautida romantilist puhkust mõnel eraldatud saarel. Valge liiv, selge türkiissinine vesi ja luksuslikud poldri villad mere kohal loovad ainulaadse romantika ja eraldatuse atmosfääri.

Maldiivide reis 2023: kulinaarsed naudingud

Maldiivid ei ole tuntud mitte ainult oma kaunite maastike, vaid ka oma hõrgutava köögi poolest. Puhkus Maldiividel annab teile võimaluse nautida erinevaid mereande, värskeid puu- ja köögivilju ning kohalikke vürtse ja traditsioonilisi retsepte ühendavaid rahvusroogasid. Maldiivide kala spetsialistid, nagu Maldiivide kalasupp või praetud tuunikala kookosekastmega, on kohustuslik. Gurmaanid hindavad kohaliku köögi kõrget kvaliteeti ja ainulaadset maitset.

Reisige Maldiividele koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga.

Reisige Maldiividele koos meiega. Aitame valida sobiva reisi, korraldame huvitavaid ekskursioone ja hoolitseme kõigi reisi üksikasjade eest. Piletite broneerimine, hotelli broneerimine, lennujaamatransfeerid – kõik on läbi mõeldud ja korraldatud teie mugavuse huvides. Nautige oma puhkust Maldiividel, kus unistused täiuslikust paradiisist saavad teoks. Juhtivate reisikorraldajate reisid on saadaval meie kodulehel.

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.