Mauritius

Võrratu Mauritiuse saar: parimad reisid 2023. aastal

Smaragdina sädelev maaliline Mauritiuse saar asub India ookeani lõunaosas ja on populaarsust kogunud paradiisliku kliima, täiesti puhaste liivarandade ja täiuslikult arendatud turismitaristu poolest.

Miks sõita Mauritiusele: reisid igale maitsele

Väike saareriik meelitab turiste suure meelelahutusvaliku, oivalise teenindustaseme ja erilise koloniaalõhkkonnaga. Sajad hotellid võrratul saarel on avatud aasta ringi ja kutsuvad külastajaid järgmistele puhkustele:

Lisaks saab siin nautida kauneid vaateid troopilistele maastikele, vaadata kustunud vulkaanide kraatreid ja tutvuda saare ainulaadse faunaga. Kuid väga paljudele turistidele on Mauritiusele saabumise peamine põhjus lõõgastav ja unustamatu rannapuhkus.

Mauritiuse turismihooaeg ja parimad puhkusekohad 2023. aastal

Turismihooaeg saarel kestab aasta ringi. Vaatamata saare miniatuursusele on turistidel võimalus valida endale sobivaim puhkusevariant. Peamised kuurordid asuvad saare järgmistel rannikutel:

Igal rannikul on omapära. Kas olete otsustanud osta reisi Mauritiuse idarannikule? Külastage kindlasti Hirvesaart ja kaitseala “Jahimaa”. Ja kui broneerisite pileti Mauritiuse põhjaosasse, päevitage Pereybere ja Trou aux Biches randadel, kalastage Ile Plate saarel ja seejärel lõõgastuge mõnes Grand-Baie lahe ööklubis.

Mauritiuse saar: puhkus firmalt Tour24 Reisibüroo OÜ

Kas plaanite puhkust? Meie firma pakub reise Mauritiusele parimatelt reisikorraldajatelt. Valime välja sobivaima reisi ning korraldame kliendi maitsele ja soovidele vastavalt lennu Mauritiusele, hotelli ja ekskursiooniprogrammi. Mauritiuse kuurortides puhkuse maksumuse teadasaamiseks pöörduge meie esindaja poole. Reisige koos meiega ja saate tervikliku turismiteenuse, eredad mälestused ja oivalise meeleolu.

Mauritius

Mauritius on saareriik India ookeanis. asub 900 km Madagaskarist idas. Saar on umbes Saaremaa suurune, elanikke on 1,2 miljonit. Riigi ametlik keel on inglise keel, kuid kohalikud kasutavad omavahel suheldes palju prantsuse ja kreooli keelt.

 

Mauritius hõlmab lisaks Mauritiuse saarele ka Rodriguese saare (560 km idas), Cargados Carajose saared (u 300 km põhjas) ja Agalega saared (1100 km põhjas).

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.