Mehhiko

Legendaarne Mehhiko

Reis Mehhikosse on alati täis põnevust, kultuuri ja ajalugu. Puhkus Mehhikos pakub sulle päikesepaistelisi randu, sooja Kariibi mere ja jalutuskäike läbi iidsete linnade varemete. Kas olete valmis uueks seikluseks?

 

Puhkus Mehhikos: kuhu minna ja mida saab teha

Loomulikult, kui turist ostab reisi Mehhikosse, plaanib ta eelkõige suurepärast rannapuhkust. Kuid harvadel juhtudel piirdub reis vaid hotelli, mere ja restoraniga. Peaaegu iga riigi külastaja läheb põnevatele ekskursioonidele – teda ootavad iidsed maiad, salapärane Chichen Itza, legendaarne Teotihuacan. Külastada Mehhikot ja mitte näha kadunud tsivilisatsiooni võimsa jumala Quetzalcoatli iidse püramiidi jäänuseid? Võib-olla ootab Quetzalcoatli majesteetlik vaim külalisi selle häärberites.

 

Reisimine Mehhikosse on sageli populaarne palverändurite seas, kes soovivad külastada katoliiklaste jaoks pühasid paiku. Nende hulka kuuluvad kuulus Basilica Nacional Cuatrocienhas, kus asub Guadalupe’i neitsi kuju, ja San Cristóbal de las Casase koloniaallinn San Cristóbal de las Casas, kus asuvad Püha Javieri säilmed. Erilist tähelepanu väärivad aga Monte Albani ja Santa Clara kloostrid.

 

Loodushuvilised tulevad Mehhikosse snorgeldama ja sukelduma. Ja need on siin tõesti suurepärased – Kariibi meri on rikas korallriffide poolest ja sukeldujad naudivad veealuse maailma avastamist. Kõige populaarsemad sukeldumiskohad on Cancun, Co Tumba ja Co Zumel, samuti Oaxaca Vaikse ookeani rannik.

Puhkused Mehhikos: kulinaarsed naudingud

Tõelised toidunautlejad naudivad Mehhikos puhkusel olles ehtsat Mehhiko kööki – tacosid, guacamole’t, chilequiles’i ja enchiladas’e. Kindlasti tuleb proovida vürtsikat Mehhiko salsa-kastet ja nautida traditsioonilisi Mehhiko magustoite, nagu churros või maitsvad jäätised paleta-pulgal.

Reisige Mehhikosse koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga

Mehhikosse saab minna puhkusele koos meiega. Aitame teil valida sobiva reisi, huvitava ekskursiooni programmi ja hoolitseme teie eest kõigi reisikorraldusega seotud küsimuste eest. Lend riiki, hotellitoa broneerimine, transfeer lennujaamast. Nautige reisi legendaarsesse Mehhikosse, iidsete tsivilisatsioonide ja värvika kultuuri riiki. Meie veebisaidil olevate parimate reisikorraldajate ekskursioonid.

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.