Sri Lanka

Võluv Sri Lanka: reis Tseiloni võlumaailma

Reisimine Sri Lankale on unustamatu elamus koos rikkaliku kultuuri ja ajalooga. Puhkus Sri Lankal pakub kauneid randu, sooja India ookeani ning jalutuskäike läbi templite ja vanade linnade varemete. Kas oled valmis uueks seikluseks?

Puhkus Sri Lankal: kuhu minna ja mida näha

Suurim ootus on muidugi, et Sri Lankale reisi ostes saab nautida suurepärast rannapuhkust. Kuid harva piirdub see vaid hotelli, mere ja restoranidega. Peaaegu iga külastaja läheb põnevatele ekskursioonidele – Anuradhapura ja Polonnaruwa iidsed linnad, müstiline Buddha hamba tempel ja rahvusparkide vapustava iluga. Külastada Sri Lankat ja mitte näha vasakpoolset Shigiriya kaljut, mis kõrgub ümbritseva maastiku kohal? See on nagu ei tunneks selle koha maagiat.

 

Sri Lankat külastavad sageli palverändurid, kes soovivad külastada pühasid budistlikke paiku. Siin asub kuulus Buddahamba tempel, kus asub üks budismi kõige austusväärsemaid reliikviaid. Märkimist väärivad ka Gangarami budistlik tempel ja Kuldse koopa tempel, mis on vapustavalt ilusad ja mille atmosfääris valitseb rahulik aukartus.

 

Välitegevuse armastajad tulevad Sri Lankale, et proovida kätt surfamises. Sri Lanka rannik on tuntud oma surfilainete poolest, mis meelitavad ligi nii professionaalseid kui ka algajaid surfareid kogu maailmast. Kõige populaarsemad surfikohad on Arugam Bay idarannikul ja Hikkaduwa edelarannikul.

Sri Lanka puhkus 2023: Gurmaanide valik

Sri Lanka on tuntud oma maitsva ja mitmekesise köögi poolest. Tõelised toiduarmastajad naudivad tõelist kulinaarset teekonda läbi mitmesuguste kohalike eripärade. Kindlasti proovige mereannik karri, mereandide riisi, cotta roti (õhuke lamedate leibade roog) ja puuvilju nagu mango, papaia ja ananass, mis on tõeline maitseküllane eksootika.

 

Reisige Sri Lankale koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga

Reisimine Sri Lankale on võimalik koos meiega. Aitame teil valida sobiva reisi, valime huvitava programmi ja hoolitseme kõigi reisikorraldusega seotud küsimuste eest. Hoolitseme teie lendude eest riiki, hotellibroneeringu ja lennujaamatransfeeri eest. Nautige oma reisi hingematvasse Sri Lankasse, rikkaliku kultuuri ja uskumatu looduse maale. Parimate reisikorraldajate ekskursioonid on saadaval meie veebilehel.

 

Novatours, Join UP

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.