Vietnam

Legendaarne Vietnam: reis draakoni maale

Reis Vietnami on alati põnev, rikas kultuur ja ajalugu. Vietnam pakub päikesepaistelisi randu, sooja Lõuna-Hiina merd ja vapustavaid vaatamisväärsusi. Kas olete valmis uueks seikluseks?

Vietnam: kuhu minna ja mida võib näha

Kui turist ostab reisi Vietnami, ootab ta loomulikult suurepärast rannapuhkust. Kuid selles imelises riigis on palju muidki võimalusi ekskursioonideks. Peaaegu iga külastaja läheb põnevatele reisidele, et näha iidset linna Hoi An, muljetavaldavat Halongi lahte ja majesteetlikku iidset linna Hue. Külastage Vietnami ja ärge sattuge Marmorimägede väravate juurde, kus majesteetlikult kõrguvad salapärased koopad ja budistlikud templid? Võib-olla ootavad Vietnami iidsed jumalad külalisi oma pühapaikades.

 

Vietnami reise ostavad sageli ka palverändurid, kes soovivad külastada pühasid paiku ja kogeda iidsete religioonide vaimu. Nende hulka kuuluvad kuulus Kirjanduse tempel Hanois, kus austati suuri õpetlasi, ja Chua Tai templi vaimne fookus. Eriti atraktiivsed on Parfumi ja Cong Mu kloostrid maalilises Son La mäestikus.

 

Loodushuvilised tulevad Vietnami, et nautida matkamist läbi kaitstud rahvusparkide ja vulkaanidele ronimist. Üheks populaarseks reisiplaaniks on matkamine Cat Tau looduskaitsealal ja ronimine Phansipani vulkaanile, mis on Vietnami kõrgeim punkt.

Vietnami puhkus: gurmaanide valik

Vietnami toit on gurmaanide paradiis. Nautige Vietnami köögi suurepäraseid maitseid – värskeid mereande, lõhnavaid vürtse, erinevaid suppe ja segatud roogasid. Proovige kindlasti Vietnami eripärasid, nagu pho, bung cha ja goi cuong. Ja muidugi ärge unustage proovida aromaatset Vietnami kohvi.

Reisige Vietnami koos Tour24 Reisibüroo OÜ-ga

Kui oled valmis põnevaks reisiks Vietnami, saame aidata sul reisi planeerida. Leiame teile sobiva reisi, huvitavad ekskursioonid ja hoolitseme kõigi teie reisivajaduste eest. Broneeri lennud, hotellid ja transfeerid – usalda kõik üksikasjad meie hoolde. Nautige oma reisi legendaarsesse Vietnami, draakoni ja rikkaliku kultuuri maale. Parimate reisikorraldajate ekskursioonid on saadaval meie veebilehel.

Novatours

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.