Põhja-Küpros

Müstiline Põhja-Küpros: teekond ajaloolistesse ja seikluslikesse imedesse

Reisimine Põhja-Küprosele on põnev sukeldumine selle ainulaadse piirkonna ajalukku, uskumatu looduse ilu ja ainulaadsesse maitsesse. Puhkus Põhja-Küprosele lubab sooje randu, kristallselget Vahemerd ja jalutuskäike läbi ajalooliste vaatamisväärsuste. Kas olete valmis uuteks avastusteks?

Puhkus Põhja-Küprosel: huvitavad kohad ja kultuurilised vaatamisväärsused

Kui turist ostab reisi Põhja-Küprosele, unistab ta muidugi rannapuhkusest, kuid harva jääb ta oma hotelli piiridesse. Peaaegu kõik reisijad lähevad põnevatele ekskursioonidele, et näha iidseid varemed, näiteks Salamisi linna, ning tunda ajaloo vaimu, kõndides läbi keskaegse Nikosia kitsaste tänavate. Ja muidugi ei saa mööda minna ka Karpas asuvast iidsest kreeka teatrist, kus kunagi kõlasid aplausid jumalate ja kangelaste auks.

 

Põhja-Küprosel on mõned kohustuslikud kohad ajaloohuvilistele ja vaimsetele palverännakutele. Kaymakli mägedes asub kaunis Bella Pais’i klooster, samuti iidne Solea linn, kus saab jalutada iidsetel tänavatel ja tunda iidse Küprose atmosfääri.

 

Põhja-Küpros meelitab ka aktiivse puhkuse austajad. Kohalikud veed on ideaalsed purjelauasõidu, sukeldumise ja muude veespordialade harrastamiseks. Siin saate uurida Küprose mere veealust maailma ja nautida kristallselget vett.

Puhkus Põhja-Küprosel: kulinaarsed hõrgutised

Küprose kööki ei tunne keegi, kes ei armastaks maitsvat toitu nautida. Põhja-Küprosel veedetud puhkuse ajal on toiduhuvilistel võimalus maitsta tõelisi Küprose eripärasid – värsket kala, kohalikke köögivilju, erinevaid juustusid ja aromaatset oliiviõli. Ärge unustage proovida kohalikke eripärasid, nagu meze, halloumi šawarma ja traditsioonilisi Küprose magustoite.

Reisimine Põhja-Küprosele Tour24 Reisibüroo OÜ-ga

Kui unistate reisimisest Põhja-Küprosele, võtke meiega ühendust. Aitame teil valida sobiva reisi, korraldame põnevaid ekskursioone ja lahendame kõik reisiga seotud küsimused. Me hoolitseme teie lennu, hotellibroneeringu ja lennujaamatranspordi eest. Nautige hämmastavat reisi legendaarsele Põhja-Küprosele, ajaloo ja seikluste maale. Reisikorraldus parimatelt reisikorraldajatelt on saadaval meie kodulehel.

Itaka

Hinnapäring

DD slash MM slash YYYY
Nõustun tingimustega(Required)
Soovin kindlustust
Soovin korraldada järelmaksu plaani
Olen paindlik kuupäevade osas (+/-3 päeva)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.